Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

KONSULTACJE DLA RODZICÓW – 22.03.2017

 Przypominamy, że konsultacje nauczycieli dla zainteresowanych rodziców odbędą się w środę, 22 marca 2017 roku w godzinach 13.30 – 14.30. Jednocześnie informujemy, że ze względu na udział w konferencji metodycznej nauczycielek wychowania fizycznego, PANIE BEATA BIELSKA, GRAŻYNA DZIADKOWIEC-KUBLIK oraz BARBARA MASTEJ-ZAORSKA będą dyżurowały w dniu 15 marca w godzinach 13.30 – 14.30. Zapraszamy.

 

 

 

.

Strona 1 z 11