Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

W oczekiwaniu na świętego Mikołaja”

W dniach 5 i 6 grudnia odwiedził naszą szkołę Krakowski Teatr Iluzji. Dzieci  z kas I-III  z zapartym tchem obejrzały spektakl pt. „W oczekiwaniu na św. Mikołaja „.  Iluzjonista – elf odkrył przed dziećmi świat pełen niewytłumaczalnych zjawisk , oczarował   i zadziwił   je różnymi  sztuczkami. Artysta zaprosił do współpracy dzieci, które z  ogromnym zaangażowaniem i wypiekami na twarzy, próbowały swoich magicznych sił.  Na finał spektaklu   maluchy wyczarowały Świętego Mikołaja

Dorota Czuchraj

Strona 1 z 11