Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Królowa kometki i ringo

W czwartek 15 marca tego roku dziewczynki z naszej szkoły wzięły udział w turnieju z okazji Dnia Kobiet. Tym razem rywalizowano o tytuł królowych kometki i ringo. Wszystkie uczestniczki zakończyły walkę otrzymując dyplom Królowych i Wicekrólowych w myśl motta zawodów: „ To prawda , że wszystkie jesteśmy królewnami”.                                                 

 Gratulujemy wszystkim zdobytych tytułów oraz umiejętności gry w kometkę i ringo a przede wszystkim zdrowej rywalizacji.

 

Urszula Paprocka

Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11