Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Kto ty jesteś? – Polak mały

W miesiącu listopadzie świetlica szkolna zorganizowała konkurs wiedzy pt. „Kto ty jesteś? – Polak mały”. Konkurs ten odbył się jako podsumowanie lekcji patriotyzmu, które były realizowane w naszej świetlicy od początku roku szkolnego – w ramach 100-lecia obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie wykazali się bardzo bogatą wiedzą historyczną – od czasów powstania Państwa Polskiego – aż do odzyskania niepodległości.

W konkursie uczestniczyły 52 osoby, a jego laureatami zostali:

1 miejsce: Maja Kudyba – klasa 2 b, Oliwia Leszkiewicz – klasa 1 d oraz Franciszek Godycki – Ćwirko – klasa 1 d

2 miejsce: Iga Wójcik – klas 2 c, Wiktor Glapiak – klasa 2 c oraz Oliwia Wawro – klasa 1 b

3 miejsce: Filip Osiecki – klasa 2 b, Wiktoria Urbaniak – klasa 2 b, Lena Lasia – klasa 1 c, Marcel Stańko – klasa 1 e, Igor Mikicki – klasa 1 c oraz Marcin Szczepanowski – klasa 2 c

4 miejsce: Kacper Leńczyk – klasa 2 a, Bartosz Winiarski – klasa 1 a oraz Blanka Piątek – klasa 1 d

5 miejsce: Natalia Śmietana – klasa 2 b, Oliwia Krakowiak – klasa 2 c, Patrycja Stankiewicz – klasa 1 d, Patrycja Sztul – klasa 2 a, Nikola Poborca – klasa 1 c oraz Karolina Jasińska – klasa 1 e

6 miejsce: Tymon Zubowski – klasa 2 b, Krzysztof Skibiszewski – klasa 1 b oraz Wojciech Kuc – klasa 1 b.

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Kaźmierczak, Kamila Płaziak, Karolina Marciniak.

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11