Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ

Dnia 20 kwietnia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile 2015 pod hasłem „Łączy nas pamięć”, która została zorganizowana z okazji 72. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim, przypadającej 19 kwietnia 2015 roku.Akcja jest objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nasi wychowankowie podczas godzin wychowawczych przygotowali papierowe żonkile – symbole walki powstańców, którymi następnie udekorowali hol przy wejściu do szkoły. 

Strona 1 z 11