Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Łączymy się w bólu

Tragedia w Koszalinie pogrążyła w smutku wszystkich, szczególnie zaś środowiska, gdzie młodzi ludzie dopiero zaczynają swoją drogę w dorosłość.

W obliczu dramatu łączymy się w szczerym bólu z Rodzinami tragicznie zmarłych uczennic, ich przyjaciółmi i całą społecznością  szkolną Szkoły Podstawowej Nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie.

 

Z  wyrazami współczucia

 

Rada Pedagogiczna

Przewodniczący Rady Rodziców Marta Sobolewska                             

Dyrektor Szkoły  Ernest Kłósek

Strona 1 z 11