Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Laureat Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy

Igor Kulesza z klasy III a Gimnazjum Laureatem Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!!!  – opiekun merytoryczny Urszula Hordyk nauczyciel geografii  i wiedzy o społeczeństwie. Finał IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbył się 09.05.2019 w Warszawie, organizatorem była   Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. W finale o zwycięstwo walczyło 50 uczniów z całej Polski, wyłonionych w eliminacjach szkolnych a następnie  okręgowych. Hasło przewodnie: „Czy kultura nadal ma znaczenie? Świat w czasie zawirowań”. Tematyka konkursu była bardzo obszerna , obejmowała współzależności procesów lokalnych, regionalnych, krajowych i globalnych na wszystkich płaszczyznach, m.in polityki ,kultury, współpracy ogólnoświatowej .Końcowy etap polegał na napisaniu testu wiedzy co dawało miejsce w pierwszej 25 uczniów- laureatów a  następnie przedstawieniu swojej, wcześniej przygotowanej prezentacji na wybrany temat.  Obrona prezentacji  przed komisją konkursową i pozostałymi gośćmi wyłoniła finalistów. Igor wykazał się ogromną wiedzą i obyciem w sprawach społecznych oraz politycznych wykraczającą poza ramy programu nauczania czego efektem jest  23 miejsce w kraju! GRATULUJEMY

                                                                                                                                                                                              Urszula Hordyk

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11