Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Legolinek … czyli kreatywnie z telefonem mobilnym

 Zajęcia kreatywne w klasie 4 B tym razem opanowały telefony komórkowe! Tak, lekcje ze smartfonem są możliwe i można te wielofunkcyjne urządzenia jak się okazało wykorzystać nie tylko do tego, aby pograć w gry. Z pomocą aparatu fotograficznego w komórce oraz zainstalowanych aplikacji do tworzenia filmów animowanych można stworzyć coś wspaniałego i przede wszystkim własnego. Uczniowie klasy 4 B stworzyli na zajęciach swoje pierwsze animacje poklatkowe metodą Stop Motion. Pierwsze filmiki to kilkusekundowe klipy składające się z około 50-70 zdjęć. Oczywiście będziemy nadal pracować nad oświetleniem, planami i udźwiękowieniem. Zapraszamy do galerii zdjęć z zajęć.

Opiekun zajęć kreatywnych w kl.4 B

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11