Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Lekcja doradztwa zawodowego – kl.8

Lekcja doradztwa zawodowego klas 8 w Starostwie.

Temat zajęć: Orientacja i poradnictwo zawodowe. Planowanie kariery zawodowej w oparciu o różnorodne ścieżki zawodowe pracowników Starostwa.

Dziękujemy panu Staroście i pracownikom Starostwa za podzielenie się swoimi  historiami związanymi z wyborem szkół ponadpodstawowych i studiów wyższych.

                                                                                                                                                                                       Anna Kowalska

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11