Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Lekcje doradztwa zawodowego-kl.7

Lekcje doradztwa zawodowego w zakładzie pracy – klasy 7

Mieliśmy zaszczyt i okazję gościć w Urzędzie Miasta w ramach zajęć z doradztwa zawodowego w klasach siódmych. Swoje ścieżki zawodowe przedstawili nam Prezydenci Miasta Głogowa oraz pracownicy różnych wydziałów. Podczas wizyty uświadomiliśmy sobie, jaka różnorodność zawodów łączy ludzi w jednym miejscu. Mamy świadomość, że wizyty zawodoznawcze kształcą w uczniach postawę przedsiębiorczości i aktywności wobec pracy. Wyzwalają motywację do określenia i zaplanowania ścieżki zawodowej. 

 

                                                                                                                                                                                                                Anna Kowalska

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11