Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

LEKKOATLETYCZNE HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY BELGRAD 2017

Srebrny medal na dystansie 400 metrów zdobył Rafał Omelko indywidualnie w niedzielę w sztafecie mężczyzn 4 x 400 metrów, na ostatniej zmianie wywalczył złoto. Mistrz Rafał Omelko odwiedził już dwa razy naszą szkołę, prowadził zajęcia dla uczniów klas I-III w programie „mały mistrz’’. Gratulujemy, będziemy nadal kibicować Panu Rafałowi.

Strona 1 z 11