Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Lekkoatletyka dla każdego

Już po raz drugi nasi uczniowie przystąpili do rywalizacji w Jesiennych Mistrzostwach Głogowa w Lekkiej Atletyce. Zawody organizowane w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa zgromadziły około 350 zawodników z głogowskich szkół podstawowych. Program obejmował: bieg na 60m, bieg na 600m dziewcząt i 1000m chłopców oraz sztafetę 4x200m. Mimo niesprzyjającej aury nasi sportowcy dzielnie walczyli do końca, zajmując ostatecznie III miejsce w rywalizacji generalnej szkół.

Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach:

Chmielewska Julia – II miejsce w biegu na 60m dziewcząt,

Czekaj Barbara – III miejsce w biegu na 60m dziewcząt,

Woźniak Jarosław – I miejsce w biegu na 60m chłopców,

Kozdroń Maciej – II miejsce w biegu na 60m chłopców,

Chorążyczewski Mateusz, Kolańczyk Marceli, Kozdroń Maciej, Woźniak Jarosław – I miejsce w sztafecie 4x200m chłopców.

Gratulujemy ducha walki wszystkim naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

B. Mastej-Zaorska, A. Sieledczyk, K. Ciastoń

 

Galeria zdjęć:

 

 

Strona 1 z 11