Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

LEKTURY SZKOLNE W SERWISIE lektury.gov.pl

Informujemy, że 5 grudnia 2017 roku wystartował serwis Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Rozwoju lektury.gov.pl .  którym można znaleźć zestaw lektur szkolnych do czytania i słuchania. Na stronie znajduje się obecnie 725 pozycji, dostarczonych przez projekt Wolne Lektury, Finę, Nexto i Legimi, które przygotowało także aplikację. Wszystkie zgromadzone materiały są dostępne za darmo. Książki można czytać w przeglądarce lub na dowolnym urządzeniu. Można pobrać plik z e-bookiem w formacie EPUB, MOBI lub PDF do czytania offline lub zainstalować aplikację dla Androida, która da nam dostęp do wszystkich pozycji.

Aplikacją do obsługi lektur jest klient Legimi, z którego można korzystać po założeniu konta lub zalogowaniu na konto Legimi, jeśli już je posiadamy. Konto nie musi mieć opłaconego abonamentu, abyśmy mieli dostęp do lektur szkolnych. To właśnie tu dostępne są wspomniane wyżej audiobooki. Co ciekawe, w przeciwieństwie do klasycznego abonamentu Legimi, do czytania lektur można korzystać z jednego konta na dowolnej liczbie urządzeń.

 

Zapraszamy do korzystania z serwisu.

 

Nauczyciele – bibliotekarze SP-3

Strona 1 z 11