LIGA KLAS

W Lidze Klas brały udział klasy 4-6 naszej szkoły. Uczniowie rywalizowali między sobą w okresie od 1 września 2014 roku do 31 maja 2015 roku. Bieżące wyniki były przedstawiane na tablicy ogłoszeń. Punkty do Ligi Klas przyznawano za konkursy i zawody, w których mieli możliwość wziąć udział wszyscy uczniowie. Zwracano również uwagę na mundurek, strój galowy, pracę na rzecz szkoły i współpracę z samorządem. Nagradzano klasy za frekwencję i wyniki nauczania w pierwszym półroczu. Doceniono także udział uczniów w zbiórce nakrętek i zaangażowanie w akcje charytatywne. Już teraz gratulujemy wszystkim, którzy solidnie wywiązywali się z powierzonych zadań. W tym miejscu pragniemy również podziękować Radzie Rodziców, która ufundowała nagrody za pierwsze trzy miejsca.

Na trzecim miejscu znalazły się ex aequo klasy VI c i IV d.

Drugie miejsce otrzymała klasa V c.

Pierwsze miejsce zdobyła klasa V a.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym.

Opiekunowie SU

Agnieszka Chołoda