Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MAŁY MISTRZ

        Dnia 20 listopada 2014 r w Szkole Podstawowej nr 3  im. Noblistów Polskich  w Głogowie odbyła się lekcja z mistrzem  w ramach ogólnopolskiego Projektu „ Mały Mistrz”, do którego „trójka”  przystąpiła w roku szkolnym 2014/15.

        Lekcje dla uczniów klas pierwszych poprowadził  Pan Rafał Omelko polski lekkoatleta  specjalizujący się w biegu na  400  metrów oraz biegu na 400  metrów przez płotki. 

       Główną ideą Projektu jest zachęcenie uczniów klas I-III szkół podstawowych do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenia sprawności fizycznej, kształtowania odpowiednich nawyków i postaw, w tym zwłaszcza dotyczących zdrowego stylu życia, a także podniesienie atrakcyjności zajęć, wzmocnienie roli nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej  i wychowania fizycznego.

                                                                         

                                                      Nauczyciel wychowania fizycznego :  Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Zdjęcia znajdują się w fotogalerii.

 

Strona 1 z 11