Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MAŁY MISTRZ

Dnia 3 października 2016 r. uczniowie klas trzecich mieli możliwość spotkania się z Mistrzem w ramach Ogólnopolskiego Programu Mały Mistrz. Uczniowie mieli możliwość rozmowy i wykonywania ćwiczeń pod okiem  znanego polskiego lekkoatlety specjalizującym się w biegu na 400 metrów oraz biegu na 400 metrów przez płotki- Rafałem Omelką.
 Cóż może być większą zachętą dla małych sportowców, by rozwijać swój sportowy talent, jak nie kontakt z Mistrzem i możliwość zobaczenia jego lekkoatletycznych trofeów w postaci medali. 

 

 

Strona 1 z 11