Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MAŁY MISTRZ

      W roku szkolnym 2014/15  uczniowie klas I uczestniczą w ogólnopolskim projekcie Mały Mistrz. Główną ideą programu jest zachęcenie dzieci i młodzieży – uczniów klas I- III szkół podstawowych do zdobywania nowych umiejętności ruchowych oraz podnoszenia sprawności fizycznej, kształtowania odpowiednich nawyków i postaw sportowych, a zwłaszcza zdrowego stylu życia. Zamierzeniem jest również podniesienie atrakcyjności zajęć oraz wzmocnienie hierarchii szkoły  i roli nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania fizycznego. Formuła „Małego Mistrza” opiera się na sześciu zasadniczych blokach sportowych  z możliwością poszerzania o pokrewne dziedziny.

 - Rowerzysta –Turysta,

- Gimnasty- Tancerz,

- Saneczkarz- Narciarz- Łyżwiarz,

- Piłkarz, Lekkoatleta,

- Pływak – Wodniak

 

 mistrz (300 x 400)

 

 

W każdym bloku uczeń ma szansę opanowania określonych umiejętności  i wiadomości, za które nagradzany jest odpowiednią odznaką. Zdobywca kompletu sprawności otrzymuje tytuł Małego Mistrza.

 

                                                              

 

                                                                                                          Grażyna Dziadkowiec-Kublik

Strona 1 z 11