Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mamy w szkole ” Młodego Przedsiębiorcę 2018″!

12.04.2018  w Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie odbył się XII Powiatowy Konkurs „Młody Przedsiebiorca- 2018″, przygotowany przez WSZ i ZSE w Głogowie.  Kolejny raz nasz uczeń został Mistrzem! Uczniowie zmagali się z  pytaniami dotyczącymi zasad zakładania własnej firmy, działalnością NBP oraz licznymi „kruczkami” dotyczącymi prawa podatkowego. Konkurencja odbywała się w kategorii indywidualnej  i drużynowej. Mateusz Dąsal z kl. III a  gimnazjum był nie do pokonania, a drużyna w składzie: Mateusz Dąsal, Aleksandra Szymankiewicz kl. III b gimnazjum i Paweł Szymendera z kl. III a gimnazjum zajęła   II miejsce. 

GRATULUJEMY !!!

Opiekun  grupy  p. Urszula Hordyk.     

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11