Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Maraton ZUMBY – zapraszamy!

Kolejny Maraton ZUMBY w szczytnym celu! Zebrane podczas tanecznej zabawy datki w całości zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację uczennicy Naszej Szkoły- Wiktorii.

Wiktoria walczy każdego dnia, zmagając się z chorobą pokazuje, że nie wolno się poddawać! Zapraszamy do czynnego uczestnictwa i walki z sobotnim lenistwem przy muzyce i tańcu!

Gdzie?

- w sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie (ul. Gwiaździsta 2)

Kiedy?

- w sobotę 24 marca od godziny 13 do godziny 16

Wesprzyj Wiktorię i spędź aktywnie sobotę!! Do zobaczenia!

Przechwytywanie

 

 

Jolanta Pliszka

Strona 1 z 11