Międzyklasowy Turniej Piłkarski klas 7 i 8 rozegrany

W czwartek (19.12.19) została rozegrana kolejna edycja Międzyklasowego Turnieju Piłkarskiego. Tym razem w zawodach rywalizowały ze sobą klasy siódme i ósme. Wszystkie mecze przysporzyły wielu piłkarskich emocji i sportowych wrażeń. Nie zabrakło również pięknych akcji, wspaniałych goli oraz konkursów piłkarskich (konkurs żonglerki, rzutów karnych). Po ostatnim gwizdku sędziego ostatecznie wyłoniono zwycięzców w poszczególnych klasach.  W klasach siódmych zwyciężyła klasa 7A. Drugie miejsce zajęła klasa 7D, trzecie miejsce klasa 7B, a na czwartej pozycji zakończyła turniej klasa 7C. W klasach ósmych najlepsza okazała się ekipa z 8D, na drugim miejscu uplasowała się klasa 8A , a na trzeciej pozycji znalazła się klasa 8B. Czwartą lokatę zajęła klasa 8C.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Organizatorzy: