Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Noworoczny Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany!

W piątek (9.02.18r.) na lekcjach wychowania fizycznego została rozegrana kolejna edycja Noworocznego Międzyklasowego Turnieju Piłkarskiego. W zawodach rywalizowały ze sobą klasy czwarte, piąte, szóste i siódme. Wszystkie mecze przysporzyły wielu piłkarskich emocji i sportowych wrażeń. Nie zabrakło również pięknych akcji i wspaniałych goli. Po ostatnim gwizdku sędziego ostatecznie wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.  W klasach czwartych zwyciężyła klasa 4F. Drugie miejsce zajęła klasa 4C, trzecie miejsce klasa 4D, czwarte miejsce klasa 4B, piątą lokatę zajęła klasa 4E, a na ostatnim miejscu znalazła się klasa 4A.   W klasach piątych najlepsza okazała się ekipa z 5C, natomiast na drugim miejscu uplasowała się klasa 5A, a na trzeciej pozycji znalazła się klasa 5D. Czwartą lokatę zajęła klasa 5B. W klasach szóstych najlepszym zespołem okazała się 6D. Na pozostałych pozycjach uplasowały się klasy: 6A, 6B, 6C. W kategorii klas siódmych pierwsze miejsce zajął zespół z klasy 7B, drugie klasa 7A, a na trzeciej lokacie znalazła się klasa 7D.

Wszystkim drużynom Gratulujemy!

Organizatorzy:

Nauczyciele wychowania fizycznego

Piotr Tadajewski

Strona 1 z 11