Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Międzynarodowy Dzień Rodziny

          Dzisiaj tz. 15 maja obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji dla dzieci ze świetlicy szkolnej został przygotowany filmik edukacyjny pt. „Rodzina”. Zapraszam wszystkie dzieci do obejrzenia tego filmiku.

Czy chcecie wybrać się w ciekawą podróż ?

Czy chcecie poznać członków rodziny ?

Czy chcecie dowiedzieć się co nam daje rodzina ?

Czy chcecie dowiedzieć się co należy robić, aby rodzina była szczęśliwa?

Jeśli tak, musicie kliknąć w poniższy link !

https://youtu.be/YPH4Y7bsIJw

              Serdecznie Was zapraszam !

                        Ilona Fronczak

.

Strona 1 z 11