Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, przedstawiciele naszych szkolnych wolontariuszy, wzięli udział w warsztatach integracyjnych z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2, którzy przybyli z opiekunem panią Iwona Wspaniałą. W trakcie zajęć uczniowie wypracowywali w grupach wizerunek wolontariusza, omawiali trudności związane z ideą wolontariatu, a także szukali cech dobrego pomocnika. Podczas warsztatów wykonaliśmy wspólnie ozdoby, które zostaną przekazane na charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy dla chorych dzieci.

Wszystkim wolontariuszom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze  życzenia, wytrwałości i aby dobro, którym obdarzacie potrzebujących powracało do Was. Dziękujemy!

Aneta Lenort, Piotr Lenort