Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, przedstawiciele naszych szkolnych wolontariuszy, wzięli udział w warsztatach integracyjnych z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2, którzy przybyli z opiekunem panią Iwona Wspaniałą. W trakcie zajęć uczniowie wypracowywali w grupach wizerunek wolontariusza, omawiali trudności związane z ideą wolontariatu, a także szukali cech dobrego pomocnika. Podczas warsztatów wykonaliśmy wspólnie ozdoby, które zostaną przekazane na charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy dla chorych dzieci.

            Wszystkim wolontariuszom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze  życzenia, wytrwałości i aby dobro, którym obdarzacie potrzebujących powracało do Was. Dziękujemy!

  Aneta Lenort, Piotr Lenort

Galeria zdjęć:  

 

 

 

 

Strona 1 z 11