Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu należało powiedzieć kilku osobom parę miłych słów. Hasła związane z życzliwością umieszczone były w różnych miejscach na terenie placówki. Członkowie samorządu stworzyli Drzewo Życzliwości i Pozdrowień, gdzie młodsi koledzy z klas I-III umieszczali pozdrowienia, podziękowania i przeprosiny. Karteczki przypinali uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Każdy mógł podarować miłe słowo wyrywając odpowiednia karteczkę. Podczas przerw wykonywano zdjęcia z przyjacielem, przyjaciółką, kolegą, koleżanką. W tym dniu wszyscy chodzili uśmiechnięci!

Filmik ze zdjęć umieszczony będzie w grudniuJ

                                           Aneta Lenort

                                           Barbara Mastej – Zaorska

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11