Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

10 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI  KLAS I-III.  Wzięli w nim udział laureaci szkolnych konkursów recytatorskich. Wybór repertuaru był dowolny. Dzieci zdecydowały się na wiersze wybitnych polskich poetów, m.in.: J. Brzechwy, D. Gellner, L. J. Kerna, J. Tuwima . Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Murcha z klasy I c, Jakub Pilewski z klasy II a i Joanna Nowakowska z klasy III b.

 Po wysłuchaniu 33 uczestników z jedenastu szkół komisja konkursowa wyłoniła po trzech laureatów w każdej grupie wiekowej. Wśród nich znalazły się nasze uczennice: Zuzia Murcha , która zajęła I miejsce wśród pierwszoklasistów i Joasia Nowakowska , która zdobyła III miejsce w kategorii  uczniów klas III.  

„Wygląda na to, że poeci będą mieli zawsze dużo roboty”
Wisława Szymborska

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dorota Czuchraj

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11