Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Międzyszkolny Turniej Piłkarski na 100 – lecie

Dzień 11 listopada jest dniem szczególnym w historii Polski. Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. W tym roku obchodzimy setną rocznicę tego wielkiego wydarzenia. My postanowiliśmy uczcić tę okazję wyjątkowym wydarzeniem sportowym.                                                    

W dniu 7.11.18r. (środa) w hali sportowej naszej szkoły został rozegrany Międzyszkolny Turniej Piłkarski. W zawodach wzięły udział cztery zespoły: ze Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej z Białołęki oraz drużyna z naszej szkoły. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się ekipy ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej z Białołęki. Po 16 minutach zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z Białołęki 3:1. W kolejnym spotkaniu rywalizowały ze sobą zespoły z  „czternastki” oraz „trójki”. W tym pojedynku nasi piłkarze wyszli zwycięsko pokonując przeciwników 4:1. W drugiej kolejce spotkań zmierzyli się piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej nr 14. Mimo walki do ostatniego gwizdka sędziego zespół ze Szkoły Podstawowej nr 14 ponownie uległ 3:2.  Sporym widowiskiem okazał się mecz faworytów turnieju. Nasi piłkarze zmierzyli się z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej z Białołęki. Mecz stał na wysokim poziomie piłkarskim oraz obfitował w wiele efektownych akcji, które kończyły się golami. Ostatecznie spotkanie zakończyło się na korzyść „gości” 4:3.  Ostatnia runda rozgrywek wyłoniła zwycięzcę turnieju. Najlepszą ekipą w zawodach okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej z Białołęki. Nasi piłkarze zajęli II miejsce. Trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 11, a IV Szkole Podstawowej nr 14.

 

Gratulacje dla naszych piłkarzy oraz dla uczestników turnieju za zdrową rywalizację!

 

Skład naszej drużyny:

Jakub Serafin, Łukasz Strzelecki, Bartek Śmietana, Gracjan Stępień, Samuel Klimczak, Krystian Lech,  Kacper Bednarski, Dawid Marcinkowski, Oskar Szymankiewicz, Kacper Dembek

Organizator:

Piotr Tadajewski

Paweł Tadajewski

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11