Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MIĘDZYSZKOLNY WIELOBÓJ SPRAWNOŚCIOWY

Dnia 21 stycznia  2019r. w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się Międzyszkolny  Wielobój  Sprawnościowy dla uczniów klas I-III. W zawodach wzięło udział 10 szkół podstawowych z miasta Głogowa. Naszą szkołę reprezentowała  dziesięcioosobowa drużyna składająca się z  uczniów  klasy III a i II c.

Dziewczęta:                                             

Maja Kruk kl. III a                                   

Zuzanna Murchakl. II c

Nadia Twardy kl. III a                              

Sandra Śron kl. II c

Magdalena  Wiatrowska kl. III a

Chłopcy:

Wiktor Glapiak kl. II c 

Patryk Guran kl. II c

Marcin Łętkowski kl. III a

Adam Pluta kl. III a 

Alan Śliwa kl. II c

Wielobój miał charakter obwodu stacyjnego. Zawodnicy uczestniczyli w siedmiu  konkurencjach: skokach przez skakankę, rzutach piłką  do kosza, rzutach do celu, skoku w dal, unihokeju, rzutach obręczą i ping-pongu. Zadaniem każdego dziecka było poprawne wykonanie ćwiczenia w dowolnie wybranej kolejności i zdobycie punktów dla swojej drużyny.

Tym razem  naszej drużynie nie udało się zająć punktowanego miejsca, ale uczeń naszej szkoły, Wiktor Glapiak z klasy II c, okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

 Dorota Czuchraj

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11