Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mikołaj w szkole

Dnia 6 grudnia czuć już było atmosferę świąt. W ten dzień po korytarzu przechodził się św. Mikołaj ze swoim orszakiem, odwiedził najmłodszych, gdzie wręczał paczki. Uczniowie poprzebierali się, założyli atrybuty świąteczne, obdarowywali się prezentami i czuć już było zbliżające się święta. Na trzeciej lekcji uczniowie klas młodszych mogli skorzystać z mikołajkowej lekcji tańca w rytm świątecznych utworów, a klasy starsze podczas aktywnej przerwie, też mogli potańczyć. Wszystkim pomocnikom św. Mikołaja i jemu samemu, opiekunki Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękują.

                                          Aneta Lenort

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11