Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mikołajkowy prezent dla GIM TV

Czwartkowe spotkanie Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV  było spotkaniem nietypowym. Wśród cotygodniowych nagrań wiadomości pojawił się tekst do odczytania, który zaskoczył wszystkich całkowicie! Tak – Damian Olejnik odczytał tekst o nowym, nowiutkim komputerze dla naszej sekcji. Wszyscy obecni na spotkaniu nie kryli zdziwienia i zaskoczenia, a przede wszystkim radości, gdy do sali 308 wjechał karton ze sprzętem. Computer Lenovo Legion Y530-15 i7/32GB/240+1TB/Win10X GTX1050  to już sprzęt z wyższej półki, który podoła naszym nowym kamerom GoPro Hero 5 i spokojnie da radę opracować materiały w najwyższych rozdzielczościach – również 4K!

Za wsparcie naszych działań dziękujemy serdecznie panu Rafaelowi Rokaszewiczowi – Prezydentowi Miasta Głogów, który od lat wspiera nasze filmowe działania i zawsze śledzi nasze produkcje i sukcesy! Takie sprzętowe wsparcie pozwoli nam się dalej rozwijać, a także pozyskać nowych członków, których być może zarazimy naszą filmową pasją.

Oczywiście zapraszamy na nasz kanał na Youtube oraz do zakładki GIM TV na naszej szkolnej stronie! Oglądajcie nasze relacje i podziwiajcie jak się rozwijamy!

 

 

 

Opiekun sekcji GIM TV : Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: 

.

 

Strona 1 z 11