MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

W piątek 9 grudnia 2016 roku odbył się VII Mikołajkowy Turniej Unihokeja o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej NR 3 w Głogowie.

Zawody rozegrane zostały systemem pucharowym pod skrzętnym okiem dwóch sędziów: Maksymiliana i Jakuba – uczniów zaprzyjaźnionego Gimnazjum NR 2 w Głogowie. W turnieju wzięły udział klasy czwarte, piąte i szóste rywalizując ze sobą na poziomie klas.  Niemal wszystkie reprezentacje przybyły na zawody perfekcyjnie przygotowane tworząc zgrane zespoły. Szczególnie wyróżniające zachowanie prezentowali kibice z klas czwartych tworząc prawdziwie mikołajkową atmosferę oraz kulturalny, dynamiczny doping.

W kategorii klas czwartych puchar zdobyli zawodnicy reprezentujący klasę 4A.

Z rąk Pani Ireny Herby – dyrektor naszej szkoły – puchar odebrali reprezentanci klasy 5D.

Z pośród klas szóstych po puchar sięgnęła drużynowa reprezentacja klasy 6B.

Nauczyciele wf organizujący turniej gratulują zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju, a szczególnie kibicom, stworzenia niepowtarzalnej sportowej atmosfery w duchu fair play.