Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

            W piątek 9 grudnia 2016 roku odbył się VII Mikołajkowy Turniej Unihokeja o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej NR 3 w Głogowie.

            Zawody rozegrane zostały systemem pucharowym pod skrzętnym okiem dwóch sędziów: Maksymiliana i Jakuba – uczniów zaprzyjaźnionego Gimnazjum NR 2 w Głogowie. W turnieju wzięły udział klasy czwarte, piąte i szóste rywalizując ze sobą na poziomie klas.  Niemal wszystkie reprezentacje przybyły na zawody perfekcyjnie przygotowane tworząc zgrane zespoły. Szczególnie wyróżniające zachowanie prezentowali kibice z klas czwartych tworząc prawdziwie mikołajkową atmosferę oraz kulturalny, dynamiczny doping.

            W kategorii klas czwartych puchar zdobyli zawodnicy reprezentujący klasę 4A.

            Z rąk Pani Ireny Herby – dyrektor naszej szkoły – puchar odebrali reprezentanci klasy 5D.

            Z pośród klas szóstych po puchar sięgnęła drużynowa reprezentacja klasy 6B.

            Nauczyciele wf organizujący turniej gratulują zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju, a szczególnie kibicom, stworzenia niepowtarzalnej sportowej atmosfery w duchu fair play.

Strona 1 z 11