Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Dnia 06 grudnia uczniowie klasy IV d spotkali  się na wspólnych zajęciach mikołajkowych, które zorganizowali dla nich Rodzice. Podczas imprezy musieliśmy rywalizować sportowo, nie zabrakło też zadań umysłowych. Zamieniliśmy się na chwilę w bajkopisarzy i układaliśmy wspólne opowiadanie.

Na zakończenie  był słodki poczęstunek. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, było wiele śmiechu i radości. Wszystkim Rodzicom za ich zaangażowanie należą się podziękowanie od dzieci.

Aneta Lenort

 

Galeria zdjęć:   

Strona 1 z 11