Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mini siatkówka dziewcząt – Czwórki

15 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Głogowa w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Czwórki”. Nasza reprezentacja klas szóstych zajęła II miejsce. W skład zespołu wchodziły: Adrianna Kluska – kapitan zespołu, Marcelina Łydka, Nadia Bączkowska, Kinga Socha, Zuzanna Zdrzałka, Julia Jakubowska, Amelia Piątkowska, Elwira Mnich, Małgorzata Kościucha. Opiekunem zespołu jest Pani Beata Bielska.

Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11