Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MISTRZ KLAWIATURY 2017

25 maja 2017 odbył się Powiatowy Konkurs Informatyczny  – zawody  miały na celu doskonalenie techniki szybkiego i poprawnego pisania. Do Szkoły Podstawowej nr 12 w Głogowie przyjechali uczestnicy z 11 szkół, którzy zmagali się o tytuł mistrza klawiatury. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą wysokie wyniki.  Uczeń naszej szkoły Adrian Najdek uzyskał  II miejsce.

Gratulujemy !

 

 
 
Strona 1 z 11