Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mistrzostwa Dolnego Śląska w SUDOKU

18 lutego br. odbyły się eliminacje szkolne do VIII Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU. W naszej szkole uczestniczyło w nich 68 uczniów w trzech kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8 +GIM 3.

Do finałów, które odbędą się 30 marca br. na Politechnice Wrocławskiej we Wrocławiu zakwalifikowały się następujące osoby:

Kategoria*: SP4-6:

  1. Szczepanowski Piotr
  2. Woronowska  Nikola

 

Kategoria*: SP7-8+GIM3:    

  1. Pecuszok Zuzanna
  2. Gogol  Maja
  3. Zdrzałka Zuzanna
  4. Matysiak Katarzyna

Gratulujemy osiągnięć w logicznym myśleniu i życzymy dobrej zabawy na finałach!

 

Szkolny koordynator Teresa Walczak

Strona 1 z 11