Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MISTRZOSTWA GŁOGOWA MINISIATKÓWKA

14 marca 2017r. w naszej szkole odbyły się zawody o Mistrzostwo Głogowa w minisiatkówce dziewcząt kategoria „dwójki” – klasy czwarte. W zawodach wzięło udział pięć głogowskich szkół: SP-2, SP – 6, SP – 7, SP- 10 i SP-3.

Nasza reprezentacja w składzie: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Barbara Czekaj, Amelia Szymańska, Natalia Pokusińska i Sonia Wrzesińska  wygrały wszystkie cztery mecze z imponującym wynikiem 2:0 zdobywając tytuł Mistrza Głogowa w minisiatkówce. Opiekunem reprezentacji jest Beata Bielska.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce SP – 3 Głogów

II miejsce SP – 10 Głogów

III miejsce SP – 7 Głogów

IV miejsce SP – 2 Głogów

V miejsce SP – 6 Głogów

Dwie pierwsze drużyny 17.03.2017r. wezmą udział w Mistrzostwach powiatu głogowskiego w minisiatkówce i zmierzą się w sportowej rywalizacji ze szkołami podstawowymi z Białołęki i Wilkowa. Zawody odbędą się w naszej szkole. Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy do kibicowania naszym siatkarkom.

Strona 1 z 11