Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mistrzostwa Głogowa w minisiatkówce dziewcząt

20 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Głogowa w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Trójki”. Nasza reprezentacja klas piątych zajęła I miejsce. W skład zespołu wchodziły: Karolina Pawłowska – kapitan, Weronika Esner, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz, Dominika Długosz, Barbara Czekaj, Natalia Pokusińska.  Opiekunem zespołu jest Pani Beata Bielska.

1 marca 2018r. w naszej szkole dziewczęta będą grały w turnieju na szczeblu powiatowym.

Trzymamy kciuki.

 

Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11