Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mistrzostwa Głogowa w Minisiatkówce

Dnia 14 lutego, nasi uczniowie z klas piątych, w walentynkowych nastrojach, udali się na Mistrzostwa Głogowa w minisiatkówce chłopców w kategorii „Trójki”. Zawody rozegrane w Szkole Podstawowej nr 7, były okazją zarówno do zdobywania doświadczeń sportowych, jak i do nawiązywania nowych przyjaźni.

Nasi zawodnicy zajęli III miejsce.

Skład zespołu:

Grzegorz Wójtowicz,

Tomasz Kwiatkowski,

Patryk Piątek,

Wiktor Kwiatkowski,

Jakub Maculewicz,

Piotr Klimczak,

Rafał Glapiak.

 

Chłopcom życzymy dalszych sukcesów sportowych!

B. Mastej-Zaorska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11