Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MISTRZOSTWA POWIATU SIATKÓWKA

18 marca 2017r. w naszej szkole odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu głogowskiego w minisiatkówce dziewcząt kategoria „dwójki” – klasy czwarte. W zawodach wzięło udział cztery szkoły: SP-3, SP Wilków, SP Białołęka, SP- 10 .

Nasza reprezentacja w składzie: Karolina Pawłowska – kapitan zespołu, Weronika Esner, Barbara Czekaj, Amelia Szymańska, Natalia Pokusińska i Sonia Wrzesińska. Opiekunem reprezentacji jest Beata Bielska.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce SP Wików

II miejsce SP – 3 Głogów

III miejsce SP – 10 Głogów

IV miejsce SP Białołęka 

Strona 1 z 11