Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ w minisiatkówce

MISTRZOSTWA STREFY LEGNICKIEJ w minisiatkówce dziewcząt i chłopców w kategorii „Dwójki”- klasy czwarte, odbyły się 6 kwietnia 2018r. w Górze Śląskiej w hali Olimpii. Zawody rozgrywane w ramach kalendarza imprez MSZS Igrzyska  Dzieci.

Chłopcy zmierzyli się z 4 zespołami: z Góry, Jawora i Polkowic wywalczyli III miejsce.

Dziewczęta rozegrały mecze z zespołami Lubina, Polkowic i Złotoryi i również zajęły III miejsce, w kategorii dziewcząt zgłosiło się 6 zespołów.

Skład drużyny chłopców:                                                     

Szymon Kozdroń,                                                                  

Maciej Kozdroń,                                                                  

Oliwier Szymorek,                                                               

Adam Binert,                                                                      

Grzegorz Binert,                                                                   

Bartosz Zienkiewicz                                                           

Alan Koba

Opiekun: Barbara Mastej – Zaorska     

 

Skład drużyny  dziewcząt:

Joanna Sarzyńska

Natalia Bańka

Julia Wolska

 Nikola Kucner

Oliwia Banaś

 Nikola Woronowska

                               

Opiekun: Beata Bielska

To były bardzo udane zawody, nasi zawodnicy zaprezentowali się najlepiej jak potrafili, pokazali grę na dobrym poziomie, zapewnili wiele sportowych emocji.

Gratulujemy i zachęcamy wszystkich chętnych uczniów do doskonalenia swoich umiejętności gry w minisiatkówkę na zajęciach pozalekcyjnych SKS-u.

 

Barbara Mastej – Zaorska , Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11