Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MISTRZOSTWA STREFY LUBIŃSKIEJ

Dnia 3 marca 2017r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach sportowych o Mistrzostwo strefy lubińskiej w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii „trójki”. Turniej odbył się w Szkole Podstawowej w Grębocicach. Wspaniała atmosfera zawodów, zawodniczki bardzo dobrze pokazały swoje umiejętności na boisku, świetnie wspierały się też kibicując sobie nawzajem. To wszystko złożyło się na sukces całego zespołu i zajęcie I miejsce, a także awans do 1/2 finału dolnośląskiego.

W skład reprezentacji klas piątych wchodziły: Adrianna Kluska – kapitan, Nadia Bączkowska, Marcelina Łydka, Małgorzata Kościucha, Elwira Mnich, Julia Jakubowska, Amelia Piątkowska, Oliwia Soczewka, Julia Sidorowicz. Opiekunem reprezentacji jest Beata Bielska.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne rozgrywki, które odbędą się 22 marca 2017r. w naszej szkole.

Strona 1 z 11