Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MISTRZOSTWO STREFY LEGNICKIEJ

Reprezentantki naszej szkoły w minipiłce siatkowej w kategorii „trójek”: Katarzyna Osuch, Zuzanna Ambroziak, Oliwia Urbaniak, Karolina Sarzyńska, Emilia Ciszak, Weronika Karpiak, Oliwia Bartkowiak, Kinga Woźnica, Julita Kłysz 25 marca 2015 roku podczas finału rozegranego w Jaworze osiągnęły mistrzostwo strefy legnickiej.

Mistrzynie pokonały swoje rywalki z Wilkowa k/Lubina oraz gospodarzy z Jawora w tie-break’ach: 20:18 i 15:13. Jak widać po wynikach emocje były ogromne. Walka była zacięta, podczas której zawodniczki pracowały nad ujarzmieniem „za lekkiej” jak dla nich piłki, która za często szybowała za linię końcową boiska. Dziewczęta osiągnęły jednak sukces. 

Gratulujemy wielkiej wygranej i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji na szczeblu wojewódzkim w finale dolnośląskim. 

Strona 1 z 11