Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Mistrzynie Powiatu

1 marca 2018r. w naszej szkole  odbyły się Mistrzostwa Powiatu głogowskiego w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Trójki”. Mistrzem Powiatu została reprezentacja SP 3, a wicemistrzem dziewczęta z SP-10. Gratulujemy uczennicom klas piątych i trzymamy kciuki za zawody, które odbędą się 8 marca 2018r. w SP Grębocicach, będą to mistrzostwa strefy lubińskiej.

W skład zespołu wchodziły: Karolina Pawłowska – kapitan, Weronika Esner, Sonia Wrzesińska, Nikola Halarewicz, Dominika Długosz, Barbara Czekaj, Natalia Pokusińska, Amelia Szymańska  Opiekunem zespołu jest Pani Beata Bielska.

 

Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11