Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

MLEKO W SZKOLE

Informujemy, że uczniowie z klas IV-VI piją mleko w stołówce, w wyznaczone dni, na przerwie po 3 lekcji. Klasy II i III w głównym budynku – w stołówce w wyznaczonym czasie przez wychowawcę. Klasy I-III w małym budynku. Owoce i warzywa w szkole – klasy II-III w głównym budynku pod opieką wychowawcy w wyznaczonym czasie, klasy I-III w małym budynku. Wychowawcy klas zgłaszają wcześniej inną organizację w dniach wyjść i wycieczek.

Strona 1 z 11