Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Młodsze „Walentynki” SU.

Dzisiaj w szkole królował kolor czerwony we wszystkich jego odcieniach. Gościł na ubraniach uczniów, rekwizytach, korytarzach i holu. Największą niewątpliwie atrakcją była poczta walentynkowa, która urozmaiciła dzień zarówno pierwszaków jak i siódmoklasistów. Rekompensatą za minimalizm muzyczny  było balonowe zakończenie. Liczymy na to, że w przyszłym roku walentynki nie zbiegną się z Popielcem J: Małgosia Groszewska 7a, Emilka Urbanowska7a i Oskar Kaczor 7b.

 

Małgorzata Korzeniewska

Anna Kowalska

 

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11