Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Młodzi – młodym, dzieci – dzieciom

W dniach 03.12 – 14.12 w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast. W jego organizacji wzięła udział cała społeczność szkolna – udowadniając przy tym swoją wrażliwość i chęć dzielenia się swoim czasem, zaangażowaniem i sercem. Czy można chcieć czegoś więcej?

Uzbierane pieniądze zostaną przekazane do Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” na dwa szczytne cele: ratowanie wzroku i usprawnienie funkcjonowania maluszka z wrodzoną łamliwością kości.

Szczególne podziękowania składamy rodzicom, dzieciom i wychowawcom bezpośrednio zaangażowanym w organizację pieczenia ciast.

 

 Anna Kowalska

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11