Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Może będę pielęgniarką …

W dniu 9 marca 2018 w ramach XI Dni Nauki i Sztuki Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie zorganizowała pokaz sali umiejętności pielęgniarskich. Kilkanaście naszych koleżanek z klas siódmych odwiedziło zatem PWSZ, aby przyjrzeć się możliwościom kształcenia w tym deficytowym w naszym kraju zawodzie. Dziewczęta zobaczyły sprzęt, wyposażenie, fantomy pacjentów i poszkodowanych oraz uczestniczyły w praktycznych warsztatach pierwszej pomocy. Po rozmowach z pracownikami uczelni oraz studentkami pielęgniarstwa niejedna z siódmoklasistek rozważała ten zawód jako możliwy do wykonywania w przyszłości, a trzeba zaznaczyć, że akurat pielęgniarki nie mają żadnych problemów z zatrudnieniem oraz dodatkową pracą, ponieważ brakuje ich w szpitalach i przychodniach, a zarobki w tej branży systematycznie rosną. Wycieczka została zorganizowana przez Pana Piotra Lenorta w ramach przygotowania do realizacji zajęć z doradztwa zawodowego.

 

Piotr Lenort

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11