Na jarmarku w Dreźnie

Już kolejny raz nasi uczniowie mieli w grudniu okazję wybrać się na wycieczkę do …. tym razem Drezna. Miasto zaczarowało naszych uczniów swoistą atmosferą i nietuzinkowymi zabytkami. Drezno łączy w sobie przeszłość, tradycje i nowoczesność. Dlatego jednym z punktów programu wycieczki była wizyta w manufakturze ekskluzywnych samochodów Volkswagena – Gläserne Manufaktur.

Czas adwentu w Niemczech – to wyjątkowy czas! Piękne iluminacje świetlne i wspaniale przystrojone miasta sprawiają, że mimo braku śniegu można już teraz poczuć magię świąt. A Drezno to miejsce magiczne – z jednym z najpiękniejszych jarmarków w Niemczech. Zapraszamy na fotorelację oraz relację filmową z wyjazdu – oczywiście w zakładce GIM TV.

Alicja Skoczylas, Urszula Hordyk, Tamara Chojnacka