Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Na jarmarku w Dreźnie

Już kolejny raz nasi uczniowie mieli w grudniu okazję wybrać się na wycieczkę do …. tym razem Drezna. Miasto zaczarowało naszych uczniów swoistą atmosferą i nietuzinkowymi zabytkami. Drezno łączy w sobie przeszłość, tradycje i nowoczesność. Dlatego jednym z punktów programu wycieczki była wizyta w manufakturze ekskluzywnych samochodów Volkswagena – Gläserne Manufaktur.

Czas adwentu w Niemczech – to wyjątkowy czas! Piękne iluminacje świetlne i wspaniale przystrojone miasta sprawiają, że mimo braku śniegu można już teraz poczuć magię świąt. A Drezno to miejsce magiczne – z jednym z najpiękniejszych jarmarków w Niemczech. Zapraszamy na fotorelację oraz relację filmową z wyjazdu – oczywiście w zakładce GIM TV.

 

Alicja Skoczylas, Urszula Hordyk, Tamara Chojnacka

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11