Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Na powitanie dzieci!

1 września 2016 r. na szkolnych korytarzach dominował gwar. Uczniowie klas IV-VI śpieszyli na spotkania z Wychowawcami.  W atrium w tym czasie uczniowie klas II i III wraz przedstawicielami klas 5b i 5d  radośnie powitali pierwszaków, którzy wraz z rodzicami przybyli do szkoły.  Drugie i trzecie klasy przepięknie zaprezentowały pierwszoklasistom nasz szkolny hymn. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor i przedstawiciele najmłodszej szkolnej braci uroczyście oznajmili gongiem początek roku szkolnego! 

Strona 1 z 11