Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

NA TROPIE BŁĘDÓW JĘZYKOWYCH!

Podsumowaliśmy Szkolny Projekt Językowy pt. „ Pomyśl dobrze głowo, nim wymówisz słowo”, który miał na celu zaznajomienie uczniów z  najczęściej popełnianymi błędami językowymi
i upowszechnienie poprawnych form językowych. Szkolne Pogotowie Językowe rozdało koleżankom i kolegom „ Recepty na poprawność językową”. Zadania, które wykonywali uczniowie, polegały na rozpoznawaniu błędów językowych i na poprawnym eliminowaniu ich
ze zdań. Kiedy punkty zostały podliczone, przyznano tytuły i nagrody:

Mistrzem Poprawności Językowej naszej szkoły został Adrian Najdek z klasy 6b. Na tytuł Wicemistrzyni zasłużyła Elwira Mnich z klasy 5c. III miejsce zajęli ex aequo:  Weronika Orłowska
i Jakub Odrobina z klasy 4b. Wyróżnienie przyznano Jakubowi Solarkowi z klasy 5d.

Gratulujemy! I obiecujemy- Szkolne Pogotowie Językowe czuwa!

 

 

 

Strona 1 z 11