Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Najmłodsi na Poczcie Polskiej

18 października to Dzień Poczty Polskiej, z tej też okazji dzieci ze świetlicy odwiedziły placówkę poczty. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i pracą listonosza. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo zaadresować kopertę i nakleić znaczek. Miały również możliwość wysłania kartki do szkoły. Podczas wizyty dzieci utrwalały nawyk właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

 

  Kamila Płaziak, Małgorzata Kaźmierczak

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11